+38 (044) 227 09 93
+38 (044) 234 52 42
+38 (063) 526 00 05
+38 (066) 476 00 05
+38 (096) 921 00 05
[email protected]

Мы свяжемся с вами в течении 2х мин
02.08.2019

Юристами МЮК «Kodex» було доведено безпідставність позову «Приватбанку» до поручителя за кредитним договором.

ЗАВДЯКИ ЗУСИЛЛЯМ ЮРИСТІВ МЮК «KODEX», НА ЧОЛІ З РОМАНОМ БОНАЦЬКИМ, АПЕЛЯЦІЙНИМ СУДОМ БУЛО СКАСОВАНО ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ ЗА ЯКИМ З КЛІЄНТА МЮК «KODEX» СТЯГУВАЛОСЯ БІЛЬШЕ ПІВМІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ.


Клієнт, звернувся до МЮК «Kodex» з проханням надати йому допомогу у знятті арешту з рахунків та майна.
 Після направлення ряду адвокатських запитів до відповідних органів, виявилося, що арешти були накладені в рамках виконавчого провадження, яке було відкрито на підставі незаконного рішення Солом’янського районного суду м. Києва.
 
Юристами МЮК «Kodex» було проведено попередній аналіз справи та оскаржено зазначене рішення Солом’янського районного суду м. Києва.
 
Постановою Київського апеляційного суду від 10.07.2019 року вказане незаконне рішення було скасовано та ухвалено нове рішення, яким у задоволенні позовних вимог Публічного акціонерного товариства Комерційний банк «Приватбанк» було відмовлено в повному обсязі.
 
Київський апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу, чим підтримав нашу правову позицію щодо наступних підстав:

1.Порушення норм матеріального та процесуального права
 Судом першої інстанції не було дотримано умови проведення розгляду справи, в результаті чого порушено принципи справедливості та неупередженості судового розгляду справи, повноти дослідження доказів, та  змагальності сторін.
При розгляді зазначеної справи судом не було вжито усіх законних методів для повідомлення нашого клієнта про розгляд даної справи. В результаті цього, він був позбавлений можливості бути присутнім в судовому засіданні, подавати докази, захищати свої права та інтереси.

2. Договір поруки, який укладено з нашим клієнтом є припиненим.
Під час розгляду справи судом не було встановлено строк дії договору поруки. На момент подання позовної заяви банком, та розгляду такої заяви в суді діяла редакція Цивільного кодексу України від 19.07.2017 року, у відповідності до норм якого порука припиняється після закінчення строку, встановленого в договорі поруки, або якщо кредитор протягом шести місяців з дня настання строку виконання основного зобов’язання не пред’явить вимоги до поручителя, якщо інше не передбачено законом.

3. Висновки суду першої інстанції не відповідають дійсним обставинам справи.

Так, розрахунок наданий банком на підтвердження свої позовних вимог суперечить умовам кредитного договору, оскільки відповідно до умов кредитного договору відсутність заборгованості за тілом кредиту автоматично свідчить про відсутність заборгованості за відсотками та пенею.

Зазначена Постанова набирає законної сили з дня її прийняття, є остаточною та не підлягає оскарженню в касаційному порядку.

А ви досі сплачуєте кошти за безпідставними
позовними заявами банків?