+38 (044) 227 09 93
+38 (044) 234 52 42
+38 (063) 526 00 05
+38 (066) 476 00 05
+38 (096) 921 00 05
[email protected]

Ми зв'яжемося з вами протягом 2х хвилин

Комплексне юридичне обслуговування

КОМПЛЕКСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПРИЗНАЧЕНЕ ДЛЯ КОМПАНІЙ, В ШТАТІ ЯКИХ ВІДСУТНІЙ ЮРИСТ АБО З МЕТОЮ ОТРИМАННЯ ТРИВАЛИХ ВУЗЬКОПРОФІЛЬНИХ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ

Послуги в рамках юридичного обслуговування

 • юридичні консультації; 
 • моніторинг законодавства, пов‘язаного з діяльністю компанії Клієнта; 
 • розробка та юридичний аналіз договорів, додаткових угод; 
 • розробка внутрішніх документів, претензій, листів, звернень, скарг і т.д .; 
 • підготовка документів для проведення реєстраційних дій; 
 • проведення переговорів з контрагентами та державними органами; 
 • до судовий та судовий захист; 

Вартість

Вартість абонентського юридичного обслуговування залежить від обраного пакета послуг. Зверніться до фахівців KODEX для отримання більш детальної інформації про послуги.

Послуга включає в себе

 • надання всіх послуг, передбачених пакетом на щомісячній основі;
 • проведення правового аудиту документації підприємства Клієнта;
 • безкоштовне приведення внутрішньої документації компанії клієнта в ідеальний юридичний стан;
 • інформування про всі законодавчі зміни, що стосуються сфери діяльності Клієнта.

Юридична компанія vs штатний юрист

Додаткова інформація

Для чого потрібне абонентське обслуговування?

Абонентське (корпоративне) обслуговування - це комплекс юридичних послуг, який надається щомісяця і в обсязі, згідно обраного пакета послуг.
Також, юридичне обслуговування дає можливість скористатися висококласними послугами фахівців KODEX на постійній основі.

Юридичний аутсортсінг, як і бухгалтерський, почав свій стрімкий розвиток з початку 2000-х років. Тепер, це універсальний механізм для вирішення поточних юридичних завдань. Таким чином, закріплений за компанією юрист, надає всі необхідні консультаційні та юридичні послуги що і штатний юрист. При цьому, керівнику компанії не потрібно нести зайві витрати на утримання робочого місця, оплату відпусток і лікарняних, сплачувати додаткові податки. У більшості випадків, сума заробітної плати професійного юриста, здатного якісно виконувати складну юридичну роботу, становить від 10000 - 15000 грн.
При використанні абонентського юридичного обслуговування всі пакети юридичних послуг сформовані таким чином, що Клієнт отримує весь необхідний йому обсяг послуг, при цьому значно економить.

Компанія KODEX має фахівців в усіх індустріях. Це означає, що закріплений за Вашою компанією юрист знає всю специфіку і тонкощі роботи Вашої сфери діяльності.

Переваги абонентського обслуговування

Практично будь-який процес у бізнесі має свої переваги і недоліки. За своєю суттю, корпоративне юридичне обслуговування - це юридичний аутсорсінг. За цим, порівняння розглядається в площині переваг і недоліків перед штатним юристом або юридичним відділом.

Переваги юридичного обслуговування:

 • Це дешевше, ніж утримання штатного юриста.
При роботі з юридичною компанією, Клієнт позбавляє себе від непотрібних витрат на відпустку юриста, його лікарняний, витрати пов‘язані з утриманням робочого місця, канцелярії, соціальних виплат і т.д.

 • Юристи юридичних компаній більш досвідчені.
Мова йде не про кількість опрацьованих років. Більшість завдань штатного (in hause lawyer) юриста однопланові. Юристам юридичних компаній практично щодня доводиться стикатися з самими різними завданнями, як за цілями, так і за складністю. У зв‘язку з цим, Клієнт завжди впевнений, що навіть нестандартні складні проблеми будуть виконуватися належним чином.

 • Спеціалізація ширше, ніж у штатного юриста. 
Навіть найкращий штатний юрист не може бути фахівцем у всіх практиках. У більшості випадків йому це й не потрібно. Юридична компанія KODEX має вузькопрофільних фахівців практично в усіх практиках. Це запорука якісного та оперативного вирішення проблеми Клієнта.

Переваги штатного юриста:

 • Можливість оперативної постановки і коригування завдання. 
Можливо, при початковому розвитку аутсорсінга це було саме так. З розвитком технологій, ця перевага стала сумнівною.

 • Штатному юристові можна довірити конфіденційну інформацію. 
Дуже часто штатний юрист володіє інсайдерською інформацією, яку Клієнт не хоче розкривати 3-м особам. Юридична компанія KODEX надає своїм клієнтам гарантії конфіденційності. У зв‘язку з цим, при необхідності підписується додатковий договір про конфіденційність.

 • Виконання додаткових обов‘язків.  
Досить часто штатні юристи виконують не тільки юридичну роботу, але й додаткові завдання, поставлені керівником. Також, їх робота відрізняється від класичної юридичної. Як і головні бухгалтери, юристи або начальники юридичних відділів виконують функцію бізнес радників.

Замовте юридичне обслуговування від KODEX та оцініть всі переаги такої співпраці. 


ЗАПИС НА ЗУСТРІЧ В ОДИН КЛІК

КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ