+38 (044) 227 09 93
+38 (044) 234 52 42
+38 (063) 526 00 05
+38 (066) 476 00 05
+38 (096) 921 00 05
info@kodex.ua

Ми зв'яжемося з вами протягом 2х хвилин
Авторське право / Я автор текстів новин на одному з українських каналів. Чи поширюється захист на них в рамках охорони авторського права?
На жаль, у відповідності зі ст. 10 ЗУ "Про авторське право і суміжні права", на повідомлення про новини дня або поточних подіях, які несуть характер звичайної прес-інформації, не поширюється захист як об‘єкта авторського права. Це обумовлено тим, що одні й ті ж факти новинних подій можуть бути відображені в безмежній кількості джерел.
 
У свою чергу, якщо Ваші тексти почнуть нести аналітичний характер, з істотною авторської доопрацюванням, такі об‘єкти зможуть претендувати на захист.