+38 (044) 227 09 93
+38 (044) 234 52 42
+38 (063) 526 00 05
+38 (066) 476 00 05
+38 (096) 921 00 05
[email protected]

Ми зв'яжемося з вами протягом 2х хвилин
Інші питання стосовно діяльності фізичних та юридичних осіб. / Як отримати довідку про банкрутство?
Інформаційна довідка з Єдиної бази даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, надається за письмовим запитом юридичної особи або фізичної особи - підприємця стосовно порушення щодо нього провадження у справі про банкрутство, визнання банкрутом, перебування у процедурі банкрутства. Запит на отримання довідки подається до відповідного структурного підрозділу Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі.

Довідка про банкрутство надається виключно відносно юридичної особи чи фізичної особи - підприємця, яка подає запит на отримання довідки.
Запит щодо отримання інформаційної довідки оформлюється на бланку заявника, підписується заявником та за наявності скріплюється печаткою.

Запит щодо отримання інформаційної довідки про банкрутство повинен містити:
1. повне найменування заявника, та його код згідно з ЄДРПОУ;
2. прізвище, ім‘я та по батькові, номер і дату запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців про проведення державної реєстрації;
3. юридична адреса, у відповідності до відомостей ЄДРПОУ чи місце проживання фізичної особи, яка звертається із запитом.

Процедура одержання інформаційної довідки про банкрутство:
1. подання до територіального органу з питань банкрутства запиту;
2. прийняття запиту;
3. реєстрація запиту;
4. розгляд запиту;
5. здійснення пошуку в Єдиній базі даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, інформації про порушення провадження у справі про банкрутство відносно заявника, визнання його банкрутом, перебування у процедурі банкрутства;
6. видача довідки.

Запит повертається заявникові без розгляду у разі:
1. оформлення запиту у формі, що не відповідає законодавству;
2. подання запиту до не належного територіального органу з питань банкрутства.