+38 (044) 227 09 93
+38 (044) 234 52 42
+38 (063) 526 00 05
+38 (066) 476 00 05
+38 (096) 921 00 05
[email protected]

Ми зв'яжемося з вами протягом 2х хвилин
Виконавче провадження / В мене відібрали авто на підставі постанови виконавця. Як повернути арештоване авто?

Попередньо, навіть без вивчення документів по Вашій справі можна однозначно стверджувати, що поборотися за тимчасове користування Вашим авто можливо.

Згідно ч. 1 ст. 59 закону України «Про виконавче провадження», майно, на яке накладено арешт, за винятком майна, зазначеного в частині восьмій статті 57 цього Закону, передається на зберігання боржникові або іншим особам (далі - зберігач), призначеним державним виконавцем, під розписку в акті опису. Копія акта опису майна видається боржнику, стягувачу, а в разі якщо обов‘язок зберігання майна покладено на іншу особу, - також зберігачу.

Таким чином, на нашу думку, якщо опис арештованого майна ще не проведено, то можна клопотати перед державним виконавцем про передачу Вашого авто Вам, як боржнику на відповідальне зберігання.

Після цього вже можна намагатися оскаржити дії державного виконавця по призначенню експертизи, проведеній оцінці майна, а потім і проведення самих прилюдних торгів та інше, при цьому без допомоги професіонала Вам не обійтись.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ: 

- Виконавчий документ (виконавчий лист, наказ господарського суду);
- Рішення суду (в разі якщо відсутній виконавчий документ);
- Довіренність (нотаріальна - для фізичних осіб, завірена належним чином печаткою та підписом керівника - для юридичних осіб). Для підготовки Скарги на дії державного виконавця, клопотань, заяв та ін. супутніх документів наявність довіренності не обов‘язокова.