Ми зв'яжемося з вами протягом 2х хвилин
Виконавче провадження / На квартиру накладено арешт, але квартира не належить боржнику. Що робити?
У Вашій ситуації необхідно звернутись до суду з позовом про визнання права власності на майно та зняття з нього арешту.

Таке право регламентується ст. 60 закону України "Про виконавче провадження", яка встановлює, що особа, яка вважає, що майно, на яке накладено арешт, належить їй, а не боржникові, може звернутися до суду з позовом про визнання права власності на це майно і про зняття з нього арешту. У разі прийняття судом рішення про зняття арешту з майна арешт з майна знімається за постановою державного виконавця не пізніше наступного дня, коли йому стало відомо про такі обставини. Копія постанови про зняття арешту з майна надсилається боржнику та органу (установі), якому була надіслана для виконання постанова про накладення арешту на майно боржника.
Юридична компанія KODEX допоможе Вам:
- підготувати позовну заяву про визнання права власності на майно на зняття з нього арешту;
- представити Ваші інтереси в суді та у виконавчій службі.