+38 (044) 227 09 93
+38 (044) 234 52 42
+38 (063) 526 00 05
+38 (066) 476 00 05
+38 (096) 921 00 05
inf[email protected]

Ми зв'яжемося з вами протягом 2х хвилин
Реєстрація та діяльність ФОП, ПП, ТОВ, ГО / Як зареєструвати Всеукраїнську громадську організацію?
Новоприйнятим Законом України «Про громадські об’єднання» не передбачено поділу громадських організацій за територіальною ознакою. На даний час усі громадські організації можуть самостійно визначати територію їхньої діяльності без необхідності здійснення додаткових реєстраційних дій.

Громадські організації, які зареєстровані в установленому законом порядку, за умови наявності у них не менше 14 відокремлених підрозділів у різних адміністративно-територіальних одиницях (областях, Автономній Республіці Крим, м. Києві та м. Севастополі), можуть підтвердити свій всеукраїнський статус. Підтвердження всеукраїнського статусу є добровільним та здійснюється за бажанням.

Таким чином, на даний час законодавством не передбачено окремої процедури реєстрації для всеукраїнських громадських організацій, проте будь-яка громадська організація після її реєстрації може підтвердити свій всеукраїнський статус за умови наявності у неї не менше 14 зареєстрованих відокремлених підрозділів у різних адміністративно-територіальних одиницях.

При цьому слід зазначити, що загальною назвою усіх без винятку громадських організацій, що реєструються після 1 січня 2013 р., може бути лише словосполучення «громадська організація». Загальна назва не може включати в себе слова типу «всеукраїнська», «міська», «міжнародна» тощо. Інформацію про всеукраїнський чи інший статус громадської організації можна включити лише у власну назву (наприклад: «Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання підприємців»).