+38 (044) 227 09 93
+38 (044) 234 52 42
+38 (063) 526 00 05
+38 (066) 476 00 05
+38 (096) 921 00 05
[email protected]

Ми зв'яжемося з вами протягом 2х хвилин
Реєстрація та діяльність Оффшорних компаній / Офшор у Великобританії
Великобританія є одним з провідних фінансових і ділових центрів світу і значущою юрисдикцією для міжнародного податкового планування. Ця країна відома у світі як юрисдикція зі стандартним рівнем оподаткування, тому не класифікується як "офшорна зона".

Організаційна форма компанії Private Limited Company (PLC або LTD) - компанія з обмеженою відповідальністю акціонерів. Реєструється на підставі Companies Act 2006.

Найменування повинно закінчуватися, словом Limited або абревіатурою Ltd.

Спеціального дозволу вимагають такі назви, які містять слова: England, British, Royal, Queen, Trust, Bank, Insurance, Assurance, та ін.

Стандартний статутний капітал 1000 GBP (як правило, 1000 акцій з номінальною вартістю в 1 GBP).

Мінімальний оплачувану статутний капітал складає 2 GBP.

Акції.

Ordinary shares - прості акції, які наділяють акціонера переважним правом голосу, але не гарантують їх власнику отримання дивідендів, і якщо директора компанії в конкретному фінансовому році вирішують, що в інтересах компанії не будуть виплачуватися дивіденди по простих акціях, то це рішення має абсолютну силу;

Preference shares - привілейовані акції, що відрізняються від простих тим, що їх власники не мають переважного права голосу, АЛЕ дивіденди по них гарантовані, якщо компанія не має збитків і не може в конкретному фінансовому році виплатити дивіденди. У такому разі їх виплата переноситься на наступний рік.

 

Акції на пред‘явника заборонені.

 

Звітність.

Annual Return. Містить відомості про реєстраційний адресу, партнерах і керуючих органах компанії. Подається кожні 12 місяців з моменту організації компанії. На подачу звіту відводиться 28 днів.

Annual Accounts. Відомості про фінансову діяльність компанії. Перший звіт повинен бути поданий протягом 10 місяців з моменту закінчення звітного періоду. За замовчуванням звітний період визначається як кінець місяця наступного за місяцем річниці реєстрації компанії. За несвоєчасно подані звіти нараховуються значні штрафи. Зазвичай компанії використовуються таким чином, щоб подавати «сплячий звіт». Звіт подається на підставі декларації бенефіціара, складеної за спеціальною формою.

Оподаткування:

21% - для підприємств, прибуток яких не перевищує 300 тисяч GBP.

від 20% до 28% - для підприємств, прибуток яких складає від 300 тисяч GBP до 1 500 000 GBP (точна ставка обчислюється за спеціальною формулою).

28% - для підприємств, прибуток яких перевищує 1 500 000 GBP.

З України діють угоди:

про уникнення подвійного оподаткування;
про взаємний захист інвестицій;
про конфіскацію доходів, одержаних злочинним шляхом;
про співробітництво у сфері протидії легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом.