+38 (044) 227 09 93
+38 (044) 234 52 42
+38 (063) 526 00 05
+38 (066) 476 00 05
+38 (096) 921 00 05
[email protected]

Ми зв'яжемося з вами протягом 2х хвилин
Захист прав інтелектуальної власності / У мене є інформація, що мої конкуренти намагаються зареєструвати таку ж торгову марку як у мене. Як мені діяти?
У даній ситуації, безпека Вашої торгової марки залежить від того на скільки правильно і комплексно Ви підійшли свого часу до реєстрації свого позначення. Як відомо, чорно-біле словесне позначення володіє більш широкої юридичної охороною на відміну від, скажімо, комбінованого кольорового позначення.

Існує кілька варіантів активних дій:

- Відповідно до ст. 16 ЗУ "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг", використанням торгової марки є використання її в тій же формі або в іншій формі, яка відрізняється від Вашої окремими елементами, якщо це в цілому не надає відмінності новому зображенню. Доказ подібного факту вимагає судового спору з проведенням спеціальної експертизи.

- Крім довгого судового доказування факту порушення Ваших прав на торговельну марку, існує також порядок подання заперечення проти заявки на знак для товарів і послуг, як власника Торгової марки права якої порушені такою заявкою. Дана процедура передбачає державний збір у розмірі 1000 грн і звичайно послуги фахівців, до яких Ви звернетеся.

З позиції багаторічного досвіду нашої компанії заздалегідь рекомендуємо використовувати досудовий спосіб вирішення подібних ситуацій, оскільки судова тяганина займе набагато більше часу, а відповідно і фінансового ресурсу.

На сьогоднішній день в компанії KODEX є послуга з моніторингу заявок на торговельні марки для виявлення фактів можливих порушень прав на об‘єкти інтелектуальної власності клієнтів.

Користуйтеся послугами фахівців - це заощадить Вам час і як наслідок - гроші.