+38 (044) 227 09 93
+38 (044) 234 52 42
+38 (063) 526 00 05
+38 (066) 476 00 05
+38 (096) 921 00 05
[email protected]

Ми зв'яжемося з вами протягом 2х хвилин
Захист прав інтелектуальної власності / Як захистити свою торгову марку?
Для того щоб самостійно забезпечити захист своєї інтелектуальної собственностіпонадобіться сила-силенна часу, не кажучи вже про те, що Вам доведеться дуже довго вникати в процедурні моменти. Як правило, для забезпечення захисту прав на об‘єкти інтелектуальної власності, в т.ч. і на торгові марки, Вам необхідно замовити цю послугу у фахівців. Таким чином, Ви заощадите час і, на додачу до всього, це забезпечить впевненість у тому, що поставлена ​​задача буде виконана в найкоротші терміни.

Що може в себе включати поняття "захист торгової марки"?
 
Для того щоб розвіяти міф про те, що забезпечити повний захист ТМ можна самостійно, наведемо Вам основний перелік завдань, які необхідно буде для цього вирішити:
 
- Постійний моніторинг Торгових марок, які подаються на реєстрацію і які отримують рішення про реєстрацію на предмет на рушения прав на Торгову марку замовника;

- Збір інформації та доказової бази про порушення прав на ТМ замовника;

- Претензійна робота з порушниками прав на ТМ замовника (листи, повідомлення, претензії);

- Організація активних превентивних дій по засобах співпраці з правоохоронними органами України;

- Внесення торгової марки (знака для товарів і послуг) до митного реєстру з метою організації контролю над імпортом / експортом товарів з використанням торгової марки замовника;
 
- Судовий порядок захисту прав на ТМ замовника (повний супровід судового процесу у всіх судових інстанціях);

- Представлення інтересів замовника в Державній службі інтелектуальної власності, Укрпатенті, Антимонопольному комітеті України та ін. Державних органах.

Наданий перелік дій не є вичерпним. Слід розуміти, що захист прав на торговельні марки, як і на будь-які інші об‘єкти інтелектуальної власності, вимагає персонального підходу в кожному окремому випадку.
Користуйтеся послугами фахівців і спіть спокійно.