Ми зв'яжемося з вами протягом 2х хвилин

Інтелектуальна власність

ПОВНИЙ СПЕКТР ПОСЛУГ В ГАЛУЗІ ЗАХИСТУ ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ. РЕЄСТРАЦІЯ ЗНАКІВ ДЛЯ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ (ТОРГІВЕЛЬНОЇ МАРКИ), РЕЄСТРАЦІЯ АВТОРСЬКИХ ПРАВ, ВИНАХОДІВ І КОРИСНИХ МОДЕЛЕЙ, ПРОМИСЛОВИХ ЗРАЗКІВ. ЗАХИСТ ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ В СУДОВОМУ ПОРЯДКУ.

Попередня перевірка торгівельної марки

Задалися питанням, як перевірити торгову марку? Вам необхідно замовити послугу з проведення попередньої перевірки торговельної марки (ТМ). У цьому Вам допоможуть фахівці KODEX в найкоротші терміни.
Дізнатись більше
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Реєстрація торгівельної марки

Реєстрація Торгової марки - це невід'ємна складова успіху сучасного бізнесу. Вона одночасно підвищує комерційну цінність товарів і послуг, формує ділову репутацію і захищає від недобросовісних конкурентів.
Дізнатись більше
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Прискорена реєстрація торговельної марки

Прискорена реєстрація ТМ - це гарантія отримання повного захисту Вашого бренду протягом 8 місяців, а також прискорена реєстрація домену UA.
Дізнатись більше
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Міжнародна реєстрація торгової марки

Компанії, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність і планують виводити свої товари / послуги на зарубіжні ринки, необхідна міжнародна реєстрація ТМ. Ми пропонуємо реєстрацію ТМ окремо в кожній цікавить вас країні або реєстрацію за Мадридською системою (одночасно більш ніж в 70 країнах).
Дізнатись більше
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Продовження дії торгової марки

Свідоцтво на ТМ видається на 10 років. Кожне продовження свідоцтва залишаємо за вами право володіння торговою маркою ще на 10 років.
Дізнатись більше
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Реєстрація авторського права

Частими є звернення клієнтів щодо порушення їхніх авторських прав на сайти, музичні композиції, фотографії, картини, вірші та інші твори у галузі науки, літератури і мистецтва. З метою протидії та запобігання порушень з боку недоброзичливців, необхідна реєстрація авторського права.
Дізнатись більше
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Реєстрація винаходу та корисної моделі

Реєстрація патенту на винахід і корисну модель - це не тільки захист Ваших прав на об'єкти інтелектуальної власності, але й можливість використання цих об'єктів в комерційних цілях.
Дізнатись більше
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Реєстрація промислового зразка

Промисловий зразок - це результат творчої діяльності людини в галузі художнього конструювання. Його реєстрація необхідна в тому випадку, якщо ви хочете забезпечити охорону зовнішнього вигляду новоствореного промислового виробу як об'єкта інтелектуальної власності.
Дізнатись більше
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ