+38 (044) 227 09 93
+38 (044) 234 52 42
+38 (063) 526 00 05
+38 (066) 476 00 05
+38 (096) 921 00 05
[email protected]

Ми зв'яжемося з вами протягом 2х хвилин

Медіа та телекомунікації

KODEX СУПРОВОДЖУЄ ДІЯЛЬНІСТЬ ВІДОМИХ УКРАЇНСЬКИХ ЗМІ ТА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ КОМПАНІЙ. НАШІ ЮРИСТИ ТА АДВОКАТИ БРАЛИ УЧАСТЬ У СКЛАДНИХ M&A УГОДАХ ТА СУДОВИХ СПОРАХ У ЦИХ ГАЛУЗЯХ. МИ ТАКОЖ РЕГУЛЯРНО КОНСУЛЬТУЄМО ІННОВАЦІЙНІ КОМПАНІЇ, ЩО РОЗВИВАЮТЬСЯ У ЦИХ СЕКТОРАХ ТА ДОПОМАГАЄМО ЇМ СТАТИ ЛІДЕРАМИ РИНКУ.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ

Чому KODEX

Завдяки тому, що компанія KODEX консультує клієнтів великого, середнього та малого телекомунікаційного та медіа бізнесу, наші юристи мають великий досвід у юридичному супроводі, який збільшується щороку.
Ми зробимо все для того, щоб мінімізувати ризики при укладанні угод, отриманні ліцензій, передачі прав інтелектуальної власності, виникненні спорів у сфері медіа та телекомунікації.
Проаналізуємо Ваш контент на предмет дотримання законодавства у сфері реклами та добросовісної конкуренції.

Послуги:

  • Договірний супровід створення та використання контенту (радіо, телебачення, реклама, фільми, музика)
  • Договірні відносини в сфері послуг ЗМІ та телекомунікації
  • Реєстрація авторських та суміжних прав
  • Купівля-продаж авторських прав і поширення контенту (теле- і радіомовлення, онлайн комунікації, фіксований дротового і бездротового зв‘язку)
  • Ліцензування знаків для товарів і послуг та інших прав інтелектуальної власності
  • Питання антимонопольного права і добросовісної конкуренції
  • Отримання дозвільних документів
  • Вирішення спорів у сфері зв‘язку
  • Вирішення спорів у сфері медіа

Успішні кейси:

Нашими клієнтами є одні з найбільших кабельних, телекомунікаційних, розважальних та видавничих компаній. А також інші медіа-клієнти, включаючи друковані ЗМІ та компанії телерадіомовлення, рекламні та маркетингові компанії та постачальники цифрового медіа-контенту.

У 2019 адвокати KODEX виграли суд для одного з постійних клієнтів - великого телеканалу. Телеканал мав понести збитки на суму близько одного мільйона гривень, однак юристи KODEX змогли довести в суді неправомірність такого стягнення з боку іншої компанії.

Щороку для наших постійних клієнтів ми економимо понад 5 млн гривень, які могли бути штрафними санкціями накладеними Національною радою з питань телебачення і радіомовлення.ЗАПИС НА ЗУСТРІЧ В ОДИН КЛІК

КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ