+38 (044) 227 09 93
+38 (044) 234 52 42
+38 (063) 526 00 05
+38 (066) 476 00 05
+38 (096) 921 00 05
[email protected]

Ми зв'яжемося з вами протягом 2х хвилин
30.01.2018

Amazon завалена контрафактними товарами!

ХОЧА БАГАТО ХТО ВСЕ ЩЕ НЕ УСВІДОМЛЮЮТЬ ЦЕЙ ФАКТ. СПОЖИВАЧІ ВВАЖАЮТЬ, ЩО БАГАТО З ТОГО, ЩО КУПУЄТЬСЯ НА AMAZON, БУДЕ ОРИГІНАЛЬНИМ, ТАК ЯК ВОНО ПРОДАЄТЬСЯ НА ВЕЛИКІЙ ВІДОМІЙ ПЛАТФОРМІ, А НЕ ВИПАДКОВОЮ ТРЕТЬОЮ СТОРОНОЮ.

Amazon успішно цим користується і в якійсь мірі «паразитує» на відомих брендах.

Минулого місяця Daimler AG (транснаціональний автомобілебудівний концерн) подав позов проти Amazon.com до федерального суду в Лос-Анджелесі, стверджуючи, що гігант електронної комерції займається порушенням торгової марки, продаючи підроблені ковпаки коліс Mercedes. На додаток до простого викладу основ порушення товарного знака автовиробник також стверджує, що Amazon займається шахрайством, що погано позначається на репутації Daimler AG і інших компаній. Daimler AG відзначає, що через погану якість контрафактних товарів, які були продані на сайті під їх брендом, компанія втратила не тільки можливий прибуток, але і погіршила свою репутацію.

Також дуже часто Amazon рекламує, поширює і пропонує для продажу товари начебто власного виробництва, хоча безліч товарів купуються у виробників, оптовиків, відповідно до угод постачальників, які після все також імпортуються, експортуються, і пропонується для продажу споживачам, не повідомляючи про істинного власника товарних знаків.

Багато організацій, чиї товари продаються на Amazon.com заявляють, що компанія Amazon відмовляється вживати розумних заходів для захисту прав інтелектуальної власності, тим самим відкривають двері для шахраїв, які незаконно використовують чужі товарні знаки. З огляду на все це, Daimler AG попросив суд визнати, що Amazon порушують права на торговельні марки Daimler‘s Mercedes і переглянути процедуру захисту інтелектуальної власності на їхньому сайті.

Для отримання юридичної консультації з питань захисту інтелектуальної власності звертайтесь за тел.:

+380 (44) 227 09 93