+38 (044) 227 09 93
+38 (044) 234 52 42
+38 (063) 526 00 05
+38 (066) 476 00 05
+38 (096) 921 00 05
[email protected]

Ми зв'яжемося з вами протягом 2х хвилин
24.07.2017

Вся справа в купальнику!

MARA HOFFMAN, INC ПОДАЛА ПОЗОВ ПРОТИ FOREVER 21 ЗА КОПІЮВАННЯ ОДНОГО З ЇЇ ОРИГІНАЛЬНИХ ПРИНТІВ. ЗГІДНО ЗІ СКАРГОЮ, ЯКА БУЛА ПОДАНА ДО ОКРУЖНОГО СУДУ США В ПІВДЕННОМУ ОКРУЗІ НЬЮ-ЙОРКА НА ЦЬОМУ ТИЖНІ, ГІГАНТ ШВИДКОЇ МОДИ «FOREVER 21» В ЛОС-АНДЖЕЛЕСІ ПРОДАЄ КУПАЛЬНИКИ, ЯКІ ПОРУШУЮТЬ ЗАХИЩЕНУ АВТОРСЬКИМИ ПРАВАМИ ТКАНИНУ «LEAF».

Відома своїми барвистими друкованими купальними костюмами і накидками, нью-йоркська компанія Mara Hoffman, Inc стверджує, що «Forever 21» порушила авторські права на виробництво, імпорт, показ, розповсюдження, продаж, пропонування для продажу та реклами жіночих купальників, які експлуатують, використовують або іншим чином включають дизайн, незаконно взятий з авторських робіт модельєра і президента компанії Мари Хоффман.

У скарзі йдеться про те, що Хоффман і раніше була метою для копіювання «Forever 21».

Компанія «Forever 21» вже двічі піддавалася судовому переслідуванню за порушення авторських прав на проекти, що належать Маре Хоффман. Насправді, майже ідентичні скарги на порушення авторських прав, були подані Хоффман і в 2012 році на компанію Forever 21, за нібито порушення принта "Chief", а потім знову в 2013 році в зв‘язку з принтом "Arrows". Обом сторонам вдалося врегулювати обидва цих позову до суду.

Хоча більшість моделей одягу в цілому зазвичай виходять за рамки захисту авторських прав, оригінальні принти, такі як «Leaf», є добре встановленим винятком і, таким чином, захищені від порушення в формі реплікації без дозволу власника авторських прав.

Представники Мари Хоффман повідомляють, що «Мара Хоффман витрачає величезну кількість енергії і використовує талановиту робочу силу, щоб перетворити свої безпомилкові друковані проекти в одяг екстра-класу. Недорогі наслідування завдають шкоди не тільки цілісності бренду Mara Hoffman, але, в більш широкому сенсі, завдають шкоди тисячам талановитих художників, дизайнерів та інших відданих справі людей, що працюють в індустрії моди.

На додаток до прохання суду про судову заборону, який негайно і остаточно заборонила продаж одягу, що має принт, захищений авторським правом, Хоффман вимагає грошову компенсацію в зв‘язку зі збитком, пов‘язаним з порушенням авторських прав.

Нагадаємо, що це всього лише один з кількох недавніх судових процесів, які були подані проти горезвісного наслідувача «Forever 21». Швидкому гігантові моди в даний час протистоять «adidas», «Gucci» і «Puma» в окремих судових процесах.

Для отримання юридичної консультації, звертайтесь по тел. +380 (44) 227 09 93