+38 (044) 227 09 93
+38 (044) 234 52 42
+38 (063) 526 00 05
+38 (066) 476 00 05
+38 (096) 921 00 05
[email protected]

Ми зв'яжемося з вами протягом 2х хвилин
29.09.2017

Новий гол у ворота Dolce & Gabbana

АРГЕНТИНСЬКИЙ ФУТБОЛІСТ ДІЄГО МАРАДОНА ПОДАВ ПОЗОВ ПРОТИ DOLCE & GABBANA

Аргентинський футболіст Дієго Марадона подав позов проти Dolce & Gabbana, стверджуючи, що знаменитий італійський дизайнерський будинок відтворив форму футбольного клубу «Napoli» в комплекті з його іменем і номером, під яким він грав за цей клуб, включивши його в колекцію, тим самим порушивши його права . Dolce & Gabbana включивши в свою колекцію вищезгадану футбольну трикотажну майку, звернули увагу багатьох фешн-критиків і модних журналів, тим самим викликавши хорошу рекламу і надавши розголосу своїй новій колекції.

Спочатку Марадона називав дизайн, який Dolce & Gabbana показали в липні 2016 року - «чудовим жестом любові до Неаполю». З тих пір він помітно змінив свою думку і вирішив прийняти законні заходи. «Я попросив адвокатів подати в суд на модельєрів Доменіко Дольче і Стефано Габбана, тому що вони використовували моє ім‘я без дозволу під час показу мод в Неаполі», - йдеться в заяві Марадони минулого тижня.

Позов, який був поданий раніше в цьому місяці в Міланському суді першої інстанції, зосереджується на твердженнях Марадони про те, що Дольче і Габанна нечесно використовували репутацію відомого імені, яке захищене законом про товарні знаки. Марадона має ряд товарних знаків на території Європейського союзу для свого імені, в тому числі для використання на одязі. Крім того, відповідно до італійського законодавства відоме особисте ім‘я може бути зареєстроване як товарний знак і / або використовуватися в комерційних цілях - тільки за згодою цієї особи. За словами Марадони, Dolce & Gabbana не отримувало дозволу використовувати його ім‘я в даному випадку.

Після заяву про подання Марадона сказав: «Ставлюся з великою повагою і увагою до їхньої роботи, але вважаю, що повинен захищати свої інтереси від будь-якого спекулятивного методу маркетингу. Зараз я спокійно чекаю рішення італійських суддів».

Один із засновників Dolce & Gabbana, Стефано Габбана прокоментував дану ситуацію, заявивши: «Ми віддали належне йому і Неаполю. Він був великим, і ми просто хотіли віддати належне його величі. Те ж саме з Софією Лорен (чиє ім‘я прикрашало передню частину трикотажу). Вони є важливими символами Неаполя ». Також Габбана повідомив, що вони не випускають майку для продажу, так як не хочуть використовувати її для заробітку грошей, що майже напевно зменшить будь-який грошовий збиток.

І, кажучи про гроші, існує більша ймовірність, що Марадона і засновники Dolce & Gabbana зможуть вирішити цю проблему поза судом.

Для отримання юридичної консультації, звертайтесь по тел.:

+380 (44) 227 09 93