+38 (044) 227 09 93
+38 (044) 234 52 42
+38 (063) 526 00 05
+38 (066) 476 00 05
+38 (096) 921 00 05
info@kodex.ua

Ми зв'яжемося з вами протягом 2х хвилин

Попередня перевірка торговельної марки

ПОПЕРЕДНЯ ПЕРЕВІРКА НЕОБХІДНА ДЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ВЖЕ ЗАРЕЄСТРОВАНИХ РАНІШЕ СХОЖИХ ТА ТОТОЖНІХ ТОРГОВИХ МАРОК, ЗАДЛЯ УНИКНЕННЯ ВІДМОВИ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ.

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ: (044) 227-09-93

КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ

Необхідні документи

  • Форма торговельної марки (слово та/або логотип);
  • Інформація про заявника. Для фізичних осіб - паспортні дані. Для юридичних осіб - виписка з ЄДРПОУ.

Вартість

Вартість попереднього пошуку Торгової марки залежить від кількості класів МКТП, форми ТМ (слово, лого або комбінація слова і логотипу).
Термін проведення попередньої перевірки торгової марки - до 5 робочих днів.

Послуга включає в себе

  • Підбір класів МКТП (Міжнародна класифікація товарів і послуг) для Вашої ТМ.
  • Підготовка та подання заявки на проведення перевірки Торгової марки.
  • Звіт про перевірку ТМ на тотожність і схожість в міжнародному (WIPO) та українському реєстрах вже зареєстрованих або поданих на реєстрацію торгових марок.
  • Розгорнуті консультації щодо реєстрації Торговельної марки на підставі результату перевірки.

Що впливає на вартість реєстрації ТМ

Де проводиться попередня перевірка торгової марки і що вона в себе включає?

Попередня перевірка проводиться спеціальним підрозділом Відомства за заздалегідь складеним запитом.

Перевірка проводиться в таких реєстрах:
  • реєстру торговельних марок зареєстрованих в Україні;
  • реєстр заявок на реєстрацію торгових марок поданих в Україні;
  • реєстру торговельних марок зареєстрованих в Україні за міжнародною процедурою (Іноземні торгові марки які включили в перелік реєстрації України);
  • реєстр заявок на реєстрацію торгових марок в Україні поданих за міжнародною процедурою.

Зверніть увагу!

На жаль, на сьогоднішній день не всі юридичні компанії професійно ставляться до виконання своїх обов‘язків. Досить поширеним явищем бувають ситуації, коли компанії проводять «нібито» перевірку торгових марок «дешево», але при цьому інформацію беруть із відкритих баз даних. Відкриті бази включають в себе дані лише про тих торгових марках, які вже зареєстровані. Вони не включають заявки на торговельні марки, які подані на реєстрацію, а їх власники ще очікують отримання свідоцтва. І вже тим більше недобропристойно компанії не перевіряють ТМ за міжнародними заявками. Щоб не бути обдуреними, ви повинні вимагати від юридичної компанії, яка допомагає вам, офіційний розширений звіт Відомства з печаткою та підписом керівника!

У такому звіті будуть вказані всі існуючі на момент проведення перевірки зареєстровані, подані на реєстрацію, аналогічні або досить схожі торгові марки, щоб отримати відмову в реєстрації на стадії кваліфікаційної експертизи. Фахівці KODEX на підставі Звіту безкоштовно нададуть консультацію про ймовірність проведення реєстрації Вашого бренду з урахуванням отриманого звіту.

Навіщо проводити попередню перевірку?

Послуга проведення попереднього пошуку торгової марки (знака для товарів і послуг) на тотожність і схожість проводиться з метою перевірки оригінальності Вашого позначення (торгової марки).
Часто клієнти вважають свою ТМ унікальною і оригінальною і відмовляються проводити попередню перевірку. Такі дії іноді призводять до відмови Відомства в реєстрації у зв‘язку з наявністю схожого зареєстрованого позначення (торгової марки). У цьому випадку все одно доводиться здійснювати перевірку, а потім знову подавати заявку на реєстрацію. Все це тягне за собою додаткові витрати. Потрібно враховувати і той факт, що реєстрація ТМ за звичайною процедурою займає близько року. Якщо існує схожа або тотожна вашої торгова марка, то відмова в реєстрації ви отримаєте в кінці вищезгаданого терміну. За цей час Ви встигнете вкласти гроші в рекламну компанію, вивіски та ін.

Не менш важливою причиною для проведення попередньої перевірки є реєстрація торгової марки для отримання домену .UA. Проаналізувавши результати перевірки, фахівці KODEX зможуть визначити, які торгові марки ще знаходяться на стадії реєстрації і потенційно можуть зайняти домен .UA. Якщо володіти такою інформацією, саму реєстрацію товарного знака можливо провести за прискореною процедурою. Завдяки тому, що KODEX - єдина в Україні юридична компанія, яка здатна зареєструвати торгову марку в найкоротший термін, Ви зможете випередити конкурентів, зареєструвавши потрібну торгову марку і отримати бажаний домен .UA.ЗАПИС НА ЗУСТРІЧ В ОДИН КЛІК

КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ
Реєстрація торговельної марки - це культура ведення бізнесу. Реєстрація бренду (тогової марки, знаку) для будь-якої поважаючої себе компанії - це та процедура, з якої починається кожна нова справа. Під цим процесом, як правило, розуміють комплексну реєстрацію логотипу (реєстрація товарного знаку фірми), реєстрація слогану та ін. Зареєструвати товарний знак на сьогоднішній день зовсім не складно, оскільки існує велика кількість юридичних компаній, реєстрація торговельних марок для яких - це повсякденна справа. 
Зареєструвати торговий знак можливо і самостійно, але варто врахувати, що при цьому Ви можете допустити суттєву помилку при підготовці заявочних матеріалів і зареєструвати торговельну марку з першого разу просто не вийде. В кожній справі, в тому числі, якщо це реєстрація товарного знаку і логотипу, мають приймати участь відповідні спеціалісти.