+38 (044) 227 09 93
+38 (044) 234 52 42
+38 (063) 526 00 05
+38 (066) 476 00 05
+38 (096) 921 00 05
[email protected]

Ми зв'яжемося з вами протягом 2х хвилин

Представництво в Міжнародному комерційному арбітражі

ПРЕДСТАВНИЦТВО В МІЖНАРОДНОМУ КОМЕРЦІЙНОМУ АРБІТРАЖНОМУ СУДІ (МКАС) ПРИ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВІЙ ПАЛАТІ УКРАЇНИ.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ

Необхідні документи

 • усі наявні документи, що підтверджують право вимоги (контракти, специфікації, інвойси, вантажні митні декларації, платіжні доручення S.W.I.F.T.,квитанції, листи тощо);
 • виписка з реєстру юридичних;
 • довіреність.

Вартість

Вартість послуги залежить від розміру суми, що стягується.

Послуга включає в себе

 • аналіз перспективи звернення до МКАС при ТПП України;
 • підготовка позову для звернення в МКАС при ТПП України;
 • оплата обов‘язкових платежів при зверненні до МКАС при ТПП України;
 • представлення інтересів клієнта при розгляді справи в МКАС при ТПП України;
 • отримання рішення та супровідних документів після розгляду справи МКАС при ТПП України.

Додаткова інформація

Спори, які стосуються компетенції МКАС при ТПП України

 • Спори з договірних та інших цивільно-правових відносин, що виникають при здійсненні зовнішньоторговельних та інших видів міжнародних економічних зв‘язків, якщо комерційне підприємство хоча б однієї із сторін знаходиться за кордоном;
 • Спори підприємств з іноземними інвестиціями і міжнародних об‘єднань та організацій, створених на території України, між собою, спори між їх учасниками, а так само їх спори з іншими суб‘єктами права України.

Обов’язкова умова розгляду в МКАС

Обов‘язковою умовою для розгляду спору в Міжнародному комерційному арбітражному суді є наявність письмової згоди сторін про передачу такого спору на розгляд в МКАС. Така згода сторін може бути як частиною будь-якої угоди у вигляді арбітражного застереження, або у вигляді окремої угоди сторін.

Виконання рішення МКАС при ТПП України

Рішення МКАС є остаточним і обов‘язковим для виконання сторонами. В разі відмови від добровільного виконання рішення МКАС , сторона має право звернутись за примусовим виконанням за місцезнаходженням боржника. Спеціалісти компанії KODEX забезпечать організацію та проведення всіх необхідних заходів спрямованих на примусове виконання рішення МКАС при ТПП України.Ми готові допомогти Вам в наступних питаннях

 • аналіз перспективи звернення до МКАС при ТПП України;
 • підготовка позову для звернення до МКАС при ТПП України;
 • розрахунок та сплата обов‘язкових платежів при зверненні до МКАС при ТПП України;
 • представлення Ваших інтересів під час розгляду справи у МКАС при ТПП України;
 • отримання рішення та супровідних документів після розгляду справи МКАС при ТПП України;
 • звернення до компетентного суду з клопотанням про надання дозволу на виконання рішення МКАС при ТПП України;
 • юридичне супроводження виконання рішення МКАС при ТПП України. 
Юридична компанія KODEX має позитивний досвід з представлення інтересів клієнтів у Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України. 
Вартість даної послуги є договірною і обговорюється з клієнтом під час попередньої консультації. 
Нинішні господарські відносини диктують клієнтам свої умови і пропонують все більш складні виклики. Досить часто, господарюючі суб‘єкти, які мають стосунки з іноземними контрагентами, вказують в своїх договорах так зване «арбітражне застереження», при наявності якого, суперечки між цими учасниками господарських відносин підлягають розгляду в Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України. 
Виникають абсолютно виправдані питання: Як звернутися до Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України? Хто може якісно представити інтереси в Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України? Як виконати рішення Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України?

Скільки коштує звернення до МКАС

При зверненні в МКАС при ТПП України, необхідно сплатити такі платежі:

 • Реєстраційний збір - сплачується позивачем при поданні позовної заяви в МКАС у розмірі 600,00 доларів США;
 • Арбітражний збір - сплачується протягом 30 днів з дня отримання позивачем постанови про прийняття справи до провадження. Розмір арбітражного збору розраховується Арбітражним судом самостійно згідно з Положенням про арбітражні збори та витрати.
 • Додаткові витрати арбітражного провадження - це особливі витрати, які виникають у зв‘язку з арбітражним розглядом. До таких витрат належать витрати на проведення експертизи, витрати на здійснення переказів, витрати на відрядження арбітрів, які проживають поза місцем проведення судових засідань і інше. Як правило, такі витрати оплачуються сторонами авансом. Якщо сторони домовилися про проведення слухань у справі поза місцезнаходженням МКАС, всі додаткові витрати, пов‘язані з проведенням слухань, вони несуть солідарно. Арбітражний суд має право покласти витрати, понесені стороною, на користь якої було винесено рішення, у зв‘язку із захистом своїх інтересів в МКАС, на протилежну сторону.
Термін розгляду справ у МКАС: Термін розгляду спорів у МКАС не повинен перевищувати 6 місяців з моменту формування складу Арбітражного суду. При цьому, у разі необхідності у сторін зберігається право подачі мотивованого клопотання про продовження цього терміну. 


ЗАПИС НА ЗУСТРІЧ В ОДИН КЛІК

КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ