+38 (044) 227 09 93
+38 (044) 234 52 42
+38 (063) 526 00 05
+38 (066) 476 00 05
+38 (096) 921 00 05
[email protected]

Ми зв'яжемося з вами протягом 2х хвилин

Реєстрація авторського права

ЧАСТИМИ Є ЗВЕРНЕННЯ КЛІЄНТІВ ЩОДО ПОРУШЕННЯ ЇХНІХ АВТОРСЬКИХ ПРАВ НА САЙТИ, МУЗИЧНІ КОМПОЗИЦІЇ, ФОТОГРАФІЇ, КАРТИНИ, ВІРШІ ТА ІНШІ ТВОРИ У ГАЛУЗІ НАУКИ, ЛІТЕРАТУРИ І МИСТЕЦТВА. З МЕТОЮ ПРОТИДІЇ ТА ЗАПОБІГАННЯ ПОРУШЕНЬ З БОКУ НЕДОБРОЗИЧЛИВЦІВ, НЕОБХІДНА РЕЄСТРАЦІЯ АВТОРСЬКОГО ПРАВА.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ

Необхідні документи

 • Паспортні дані заявника (1,2 стор і прописка).
 • Довіреність (не нотаріальна), форму довіреності на реєстрацію Промислового зразка наші фахівці заповнять самостійно і вишлють Вам в електронній формі.
 • Свідоцтво про реєстрацію компанії (або Виписка) - для юридичної особи.

Вартість

Зазначена ціна реєстрації авторського права може змінюватись в залежності від складності та об’єму заявленого твору.

Послуга включає в себе

 • Безкоштовні розгорнуті консультації з реєстрації промислового зразка.
 • Підготовка і подача заявочних матеріалів на реєстрацію промислових зразків.
 • Супровід діловодства протягом всього терміну реєстрації ПЗ.
 • Отримання Патенту на промисловий зразок і передача його замовнику.

Додаткова інформація

Що охороняється авторським правом? Що можна захистити авторським правом?

Об’єктами авторського права є твори у галузі науки, літератури і мистецтва, а саме:
 • літературні та художні твори (романи, поеми, лекції, драматичні та хореографічні твори, музичні твори, аудіовізуальні твори, фотографічні твори, переклади, адаптації творів та ін.);
 • комп’ютерні програми;
 • компіляції даних (бази даних), якщо вони за добором або упорядкуванням їх складових частин є результатом інтелектуальної діяльності;
 • інші твори.

Необхідно пам’ятати, що авторське право захищає лише форму і аж ніяк не суть твору. Таким чином охорона авторського права не поширюється на будь-які ідеї, теорії, принципи, методи, процедури, процеси, системи, способи, концепції, відкриття, навіть якщо вони виражені, описані, пояснені, проілюстровані у творі.


Коли виникає авторське право?

Авторське право виникає з моменту створення твору автором, незалежно від рівня завершеності твору. Фактично, авторське право на сайт, фото, музику, картини та ін. виникають в момент створення автором цих об’єктів і діють протягом усього його життя та протягом 70 років після його смерті.

Знак авторських прав (Copyright). Позначення авторського права

Для сповіщення про свої авторські права, автор може використовувати знак охорони авторського права так званий копірайт. Такий знак складається з латинської літери «С» обведеної колом, поряд зазначається ім’я особи яка має авторське право та рік першої публікації.

Реєстрація авторських прав

Реєстрація авторського права не є обов’язковою процедурою. Як вже зазначалося вище, право на твір виникає з моменту створення твору, але все-таки рекомендуємо звертатись до спеціалістів за допомогою для проведення належним чином відповідних реєстраційних дій.

Переваги реєстрації авторського права

 • отримання Свідоцтва в підтвердження авторства;
 • можливість доведення для Ліцензіата авторства для укладення відповідних угод (Ліцензійних, Про відчудження та ін.);
 • забезпечення позитивного розгляду спору при суб’єктивному підходу відповідних органів (Суди, МВС, Прокуратура та ін.).

Захист авторських прав

Захист авторського права — це необхідний захід автора направлений на протидію та запобігання порушенням з боку недобросовісних конкурентів. Досить частими є звернення клієнтів стосовно порушення їх авторських прав на сайти (графічне, тестове та програмне наповнення), порушення авторських прав на музичні твори, фотографії та інше. Для запобігання таких порушень необхідно завчасно звертатись за роз’ясненнями до спеціалістів нашої компанії. Таким чином Ви зможете бути впевнені, що Ваші авторські права належним чином захищені.


ЗАПИС НА ЗУСТРІЧ В ОДИН КЛІК

КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ