+38 (044) 227 09 93
+38 (044) 234 52 42
+38 (063) 526 00 05
+38 (066) 476 00 05
+38 (096) 921 00 05
info@kodex.ua

Ми зв'яжемося з вами протягом 2х хвилин

Реєстрація ФОП

РЕЄСТРАЦІЯ ПІДПРИЄМЦІВ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ "ПІД КЛЮЧ". ПІДГОТОВКА ТА ПОДАЧА НЕОБХІДНОГО ПАКЕТУ ДОКУМЕНТІВ. ПОДАТКОВЕ ПЛАНУВАННЯ НАВАНТАЖЕННЯ МАЙБУТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ. БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМЦЯ.

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ: (044) 227-09-93

КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ

Необхідні документи

  • Копія паспорту та ідентифікаційного номеру;
  • Нотаріальна довіреність, оформлена на співробітників нашої компанії.

Вартість

Наша компанія здійснює повний супровід процедури реєстрації ФОП за результатами якої Клієнт отримує повний пакет документів «під ключ».

Послуга включає в себе

  • Консультування з питань початку власної справи та оптимального вибору системи оподаткування;
  • Підбір КВЕДів;
  • Підготовка повного пакету документів;
  • Подача пакету документів державному реєстратору;
  • Отримання печатки;
  • Консультування з питань відкриття банківського рахунку;
  • Отримання статусу платника єдиного податку;
  • Отримання статусу платника податку на додану вартість (ПДВ);

Додаткова інформація:

Додаткові платежі

Оплата послуг нотаріуса за видачу довіреності на співробітника нашої компанії. Всі інші платежі у вартість послуги.

Спрощена система оподаткування. Групи єдиного податку.

1 група ЄП: ставка в межах до 10% розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи - (з 1-го січня 2017 року - 160,00 грн .; з 1-го травня - 168,4 грн .; з 1-го грудня - 176,2 грн.), річний ліміт доходу за рік - 300 тис. грн.
2 група ЄП:
в межах до 20% розміру мінімальної заробітної плати - 640,00 грн., Річний ліміт дохід за рік - 1,5 млн грн.
3 група ЄП:
в межах 3% від доходу для платників ПДВ, 5% від доходу для неплатників ПДВ, річний ліміт дохід за рік - 5 млн. Грн.

4 група ЄП:

1) платники єдиного податку, у яких більше 50 відсотків доходу, отриманого від продажу сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів eё переробки, становить дохід від реалізації декоративних рослин (за винятком зрізаних квітів, вирощених на угіддях, які належать сільськогосподарському товаровиробнику на праві власності або надані йому в користування, та продуктів їх переробки), диких тварин і птахів, хутряних виробів і хутра (крім хутрової сировини);

2) платники єдиного податку, які здійснюють діяльність пo виробництву підакцизних товарів, крім виноматеріалів виноградних (коди згідно з УКТ BЕД 2204 29-2204 30); вироблених на підприємствах первинного виноробства для підприємств вторинного виноробства, які використовують такі виноматеріали для виробництва готової продукції;

3) платники єдиного податку, які за станом нa 1 січня базового (звітного) року мають податковий борг, за винятком безнадійного податкового боргу, що виник внаслідок дії обставин непереборної сила (форс-мажорних обставин).


Види земельних ділянок

Ставки єдиного  податку (в % oт нормативної грошової оцінки)

загальні

в гірських зонах і нa поліських територіях

для закритого грунту

1

Рілля, сіножаті, пасовища

0,95

0,57

6,33

2

Багаторічні насадження

0,57

0,19

-

3

Землі водного фонду 2,43

2,43

-
Популярні питання щодо реєстрації фізичної особи-підприємця

У Вас є приховані платежі чи будь-які інші збори?
У вартість послуги входять всі обов‘язкові платежі, окрім оформлення довіреності у нотаріуса. Однак, у нас діє постійна акція для всіх наших Клієнтів, хто вирішив серйозно зайнятися своїм бізнесом. При замовленні одночасно реєстрації ФОП та реєстрації торговельної марки (під якою ФОП буде вести господарську діяльність) - нотаріальні послуги з оформлення довіреності - безкоштовно.

Які документи потрібно мати з собою для замовлення послуги?
Вам потрібно мати з собою паспорт та ідентифікаційний код. Все інше підготуємо ми.

Строк реєстрації ФОП?
Отримати свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи - підприємця ми можемо протягом 1-3робочих днів після замовлення. Що ж стосується свідоцтва про взяття на облік як платника податків, то це залежить, зазвичай, від органів державної податкової інспекції. Як правило, повний строк реєстрації фізичної особи-підприємця (ФОП, СПД) складає 5-8 днів.

Як самостійно зареєструвати ФОП (фізичну особу-підприємця)?
Для того щоб самостіной зареєструватись як Фізична особа - підприємець (ФОП), Вам необхідно самостійно підготувати та подати державному реєстратору за місцем прописки наступні документи: заповнену реєстраційну картку на проведення державної реєстрації фізичної особи-підприємця (форма №10); документ, що засвідчує сплату реєстраційного збору за проведення державної реєстрації фізичної особи-підприємця; копію паспорта та ідентифікаційного номеру (індивідуальний ідентифікаційний номер платника податків).

Чи необхідно реєструвати Торговельну марку для ФОП (фізичної особи-підприємця)?
Реєстрація Торговельної марки – це необхідний захід для кожного підприємця. Пам‘ятайте, незареєстроване як торговельна марка позначення, може стати власністю інших суб‘єктів господарювання, що може призвести до заборони діяльності під одним і тим самим брендом.ЗАПИС НА ЗУСТРІЧ В ОДИН КЛІК

КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ