+38 (044) 227 09 93
+38 (044) 234 52 42
+38 (063) 526 00 05
+38 (066) 476 00 05
+38 (096) 921 00 05
info@kodex.ua

Ми зв'яжемося з вами протягом 2х хвилин

Реєстрація ГО

РЕЄСТРАЦІЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ "ПІД КЛЮЧ". ПІДГОТОВКА ТА ПОДАЧА НЕОБХІДНОГО ПАКЕТУ ДОКУМЕНТІВ. ОТРИМАННЯ СТАТУСУ НЕПРИБУТКОВОСТІ. БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ.

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ: (044) 227-09-93

КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ

Необхідні документи

Документи для засновників (фізичних осіб):
 • Копія паспорта, індекс  та повна адреса реєстрації;
 • Копія ідетіфікаціоного номера.

Документи для засновників (юридичних осіб):
 • Копія Статуту;
 • Копія Виписки з Єдиного державного реєстру.

Документи керівника та членів органу управління:

 • Копія паспорта, індекс та повна адреса реєстрації;
 • Копія ідентифікаційного номера.

 

Вартість та сроки

Термін реєстрації ГО - до 10 робочих днів.

Послуга включає в себе


 • Консультації з питань створення громадської організації в необхідному обсязі;
 • Консультація з питань оподаткування;
 • Підбір КВЕДів;
 • Перевірка найменування;
 • Підготовка повного пакету документів;
 • Оплата нотаріальних послуг;
 • Подання пакету документів для реєстрації;
 • Отримання печатки;
 • Консультування з питань відкриття банківського рахунку;
 • Підготовка документів та подача для отримання статусу неприбуткової організації.

Як зареєструвати громадську організацію

Додаткова інформація

Територіальне розширення діяльності громадських організацій

Новий порядок діяльності Громадських об‘єднань передбачає вільний вибір території своєї діяльності. В разі необхідності територіального розширення діяльності Вашої Громадської організації, така діяльність здійснюється шляхом реєстрації відокремлених підрозділів Громадської організації в будь-яких населених пунктах України.

Реєстрація всеукраїнської ГО (громадської організації/громадської спілки)

Отримання статусу Всеукраїнського громадського об‘єднання (організації / союзу) можливо виключно за наявності не менше 14 зареєстрованих відокремлених підрозділів. При цьому, такі підрозділи повинні бути зареєстровані в різних адміністративно-територіальних одиницях (областях України).

Реєстрація Всеукраїнської громадської організації має ряд переваг. В першу чергу - це організаційні переваги. Всеукраїнське громадське об‘єднання дозволяє ефективно взаємодіяти з усіма членами об‘єднання, що знаходяться в різних регіонах України. Модель управління можна оптимізувати настільки, що всі рішення, які приймають загальні збори учасників організації, будуть прийматися на місцях, не залишаючи межі адміністративної території учасника.
Другою важливою перевагою Всеукраїнської громадської організації є престижність. Саме з Всеукраїнськими громадськими об‘єднаннями воліють співпрацювати іноземні організації.

Як же зареєструвати Всеукраїнську громадську організацію в Україні?
Необхідно зареєструвати ГО в звичайному порядку, але при цьому в назву можна внести слово "Всеукраїнська". Після реєстрації первісної організації, необхідно зареєструвати відокремлені підрозділи. І тільки після цього, підтвердити Статус Громадської організації, як Всеукраїнської.

Створити Всеукраїнську Громадську організацію можна як у Києві, так і в інших регіонах.

Важливо розуміти, що Громадські організації або спілки не обмежуються територіальним принципом і можуть діяти по всій території України без статусу Всеукраїнської.

Ефективно управляти Всеукраїнським громадським об‘єднанням можна за умови складання оптимальної статутної моделі. При відсутності досвіду реєстрації Всеукраїнської громадської організації в Києві, це можна зробити за допомогою фахівців KODEX.

Отримайте безкоштовну юридичну консультацію про порядок реєстрації Всеукраїнської громадської організації, про необхідний перелік документів для реєстрації Всеукраїнської ГО, вартість реєстрації Всеукраїнської громадської організації по тел .: (044) 227 09 93.

Популярні питання щодо реєстрації громадських організацій

Які бувають громадські організації? Види громадських організацій?
Громадська організація може вільно обирати територію своєї діяльності без обов‘язкового створення відокремлених підрозділів. Поділ громадських організацій на види згідно території дії на даний час відсутній.
Громадська організація може мати статус всеукраїнської. Для цього вже діючій громадській організації необхідно зареєструвати відокремлені підрозділи у більшості адміністративно-територіальних одиницях України (тобто не менше 14 відокремлених підрозділів).

Чи набуває громадське об‘єднання статусу юридичної особи?
Так, відповідно до закону України «Про громадські об‘єднання», громадські об‘єднання в разі їх реєстрації набувають статусу юридичної особи. Громадські об‘єднання можуть діяти також без статусу юридичної особи, проте права таких організацій є мінімальними.

На сайті зазначена вартість реєстрації громадської організації 7 500 грн. Чи це остаточна вартість?
Так, зазначена вартість є остаточною для реєстрації ГО.
Створення відокремлених підрозділів громадської організації та отримання всеукраїнського статусу оплачується додатково та може бути здійснено лише після реєстрації громадської організації.

Оберіть форму громадського об'єднання

Громадська організація - засновниками та членами можуть виступати тільки фізичні особи;

Громадська спілка - засновниками є юридичні особи. Членами можуть бути як юридичні, так і фізичні особи.

Для обох організаційно-правових форм, як Громадської організації, так і Громадської спілки, реєстраційні процедури однакові.

 

Хто може бути засновниками громадської організації?

Засновниками Громадської організації можуть бути лише фізичні особи. Якщо засновниками бажають стати юридичні особи, то в такому разі необхідно створювати громадську спілку, яка за статусом, обсягом прав та процедурою реєстрації є практично повністю ідентичною громадській організації, оскільки згідно законодавства, Громадська організація та Громадська спілка охоплюються єдиним поняттям «Громадські об‘єднання».

Чи необхідно реєструвати торговельну марку для громадської організації?

Реєстрація торговельної марки – це необхідний захід для кожної юридичної особи, в тому числі і для громадської організації. Пам‘ятайте, незареєстроване як торговельна марка позначення,  може стати власністю інших суб‘єктів господарювання.

Як оподатковуються доходи Громадських організацій?

Відповідно до Податкового кодексу України, доходи громадських організацій звільняються від оподаткування, але після внесення такої організації до Реєстру неприбуткових організацій. Що ж стосується госпрозрахункових установ і організацій, створених громадською організацією, то вони повинні сплачувати податок на прибуток підприємств.

Який строк реєстрації громадської організації?

На підготовку документів, за реєстрацію Громадської організації потрібно від 1 до 3 робочих днів. Реєстрація Ггромадської організації в Управлінні юстиції та місцевої районної державної адміністрації проводиться у строк від 7 до 10 робочих днів (в залежності від ругіону реєстрації). Завдяки величезному досвіду фахівців KODEX, можна дуже швидко та  найкоротші терміни зареєструвати Громадську організацію в Києві.


ЗАПИС НА ЗУСТРІЧ В ОДИН КЛІК

КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ