+38 (044) 227 09 93
+38 (044) 234 52 42
+38 (063) 526 00 05
+38 (066) 476 00 05
+38 (096) 921 00 05
[email protected]

Ми зв'яжемося з вами протягом 2х хвилин

Реєстрація офшорних компаній

РЕЄСТРАЦІЯ КОМПАНІЙ В ОФШОРНИХ ЮРИСДИКЦІЯХ. ПОДАТКОВЕ ПЛАНУВАННЯ. РОЗРОБКА ТОРГОВИХ СХЕМ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ

Необхідні документи

Фахівці KODEX нададуть Вам детальну безкоштовну консультацію про перелік документів, які необхідно надати. Перелік документів залежить від обраної Вами офшорної юрисдикції.

Вартість

Вартість реєстрації офшорної компанії залежить від обраної Вами юрисдикції. Ряд юрисдикцій передбачає щорічні абонентські платежі.

Послуга включає в себе

  • надання безкоштовної розгорнутої консультації з офшорних юрисдикцій;
  • податкове планування діяльності компанії;
  • розробка торговим схем;
  • реєстрація офшорної компанії "під ключ".

Додаткова інформація

Як вибрати офшорну юрисдикцію

Компанія KODEX надає послуги з реєстрації офшорних компаній. Бізнес за допомогою офшорних компаній є дуже складним і несе в собі безліч викликів сучасному бізнесу. Якщо Ви вважаєте, що вести офшорний бізнес легко, то нижчезазначених інформація буде для Вас актуальною.
 
Вартість даної послуги є договірною і залежить від обраної клієнтом офшорної юрисдикції. Вартість реєстрації офшору у нас є однією з найнижчих в Україні.
 
Від правильного вибору офшорної юрисдикції залежить майбутнє Вашої компанії, стратегія ведення господарської діяльності, можливість захисту власних активів та відповідність фінансових очікувань фінансовим результатам.
 
Фахівці нашої компанії допоможуть Вам підібрати офшорну юрисдикцію, визначитися з найменуванням та структурою управління майбутньої компанією.


ЗАПИС НА ЗУСТРІЧ В ОДИН КЛІК

КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ