+38 (044) 227 09 93
+38 (044) 234 52 42
+38 (063) 526 00 05
+38 (066) 476 00 05
+38 (096) 921 00 05
[email protected]

Ми зв'яжемося з вами протягом 2х хвилин

Реєстрація торговельної марки

БІЛЬШЕ 10 РОКІВ АКТИВНОЇ ПРАКТИКИ В СФЕРІ ЗАХИСТУ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ДВА СЕРТИФІКОВАНИХ ПАТЕНТНИХ ПОВІРЕНИХ, БІЛЬШЕ 500 ЗАРЕЄСТРОВАНИХ ТОРГІВЕЛЬНИХ МАРОК. КОРИСТУЙТЕСЯ ПОСЛУГАМИ ПРОФЕСІОНАЛІВ.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ: (044) 227-09-93

КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ

Необхідні документи

  • Форма Торгової марки (Логотип, слово або ін.);
  • Паспортні дані (1,2 стор . та прописка) - для фізичних осіб;
  • Свідоцтво про реєстрацію компанії (або Виписка) - для юридичних осіб;
  • Довіреність (Не нотаріальна) . Форму довіреності для реєстрації Торгової марки наші фахівці заповнять і вишлють Вам в електронній формі для підписання.

Вартість

Вартість реєстрації Торгової марки залежить від кількості класів МКТП, форми ТМ (слово, логотип або комбінація слова і логотипу). Термін реєстрації становить 4,5 або 12-17 міс. Безкоштовно розрахувати повну вартість реєстрації ТМ Вам допоможуть фахівці KODEX.

Послуга включає в себе

  • Розгорнуті консультації в необхідному Вам обсязі.
  • Вибір класів МКТП (Міжнародна класифікація товарів і послуг).
  • Підготовка та подання заявочних матеріалів на реєстрацію знака для товарів і послуг.
  • Супровід діловодства протягом усього терміну реєстрації ТМ. 
  • Отримання Свідоцтва про Міжнародну реєстрацію Торгової марки і передача його замовнику (у разі оплати держмита та збору за публікацію). 

Як захистити свій бренд від конкурента?


Для кого потрібна Торгова марка?

Реєстрація торгової марки практично обов‘язкова при веденні бізнесу. Торгова Макра дозволяє споживачу відрізнити продукцію Вашої компанії, серед величезної кількості пропозицій конкурентів. Крім цього, зареєстрований бренд дозволяє захиститися від недобросовісних дій конкурентів. Наявність Свідоцтва на знак для товарів і послуг дає право звернутися до суду за захистом прав на торговельну марку. Дія торгової марки поширюється на території всієї України, тому не має значення де ви ведете бізнес.

Зареєстрована торгова марка значно збільшує вартість бізнесу, і є одним з факторів капіталізації. Рекомендується реєструвати торговельну марку на фізичну особу. У разі ліквідації юридичної особи, власника торгової марки, її потрібно буде передавати 3му особі. Це може викликати ряд незручностей. Така ж ситуація при реєстрації бренду кількох власників. Якщо одним з власником виступає юридична особа, права на торговельну марку потрібно буде передавати, з подальшою реєстрацією передачі цих прав.

Загальна інформація про ТМ

Форма ТМ

ТМ може реєструватися як:

Словесна торгова марка (товарний знак) - це загальноприйняті слова, вигадані слова або словосполучення слів, різні абревіатури, лозунги та інше.

Зображувальна торгова марка - це позначення, відтворене у формі малюнків, логотипів, символів, графічних комбінаціях будь-яких форм, поєднанні кольорів та інше.

Комбінована торгова марка - це позначення включає в себе як словесні, так і образотворчі елементи в будь-якому їх об‘єднанні.

Об‘ємна (тривимірна) торгова марка - це об‘ємне (тривимірне) позначення будь-якого об‘єкта, у тому числі особливої ​​форми пляшки, упаковки прального порошку та ін.

Колір ТМ

Необхідно враховувати, що від кольору торговельної марки залежить не тільки вартість реєстрації торговельної марки, а також об’єм отриманої після реєстрації охорони. Так, чорно-біла торговельна марка має значно ширшу правову охорону і власник такої торговельної марки має право використовувати своє позначення в будь-якому кольорі, в той час, як власник кольорової торговельної марки, захищає позначення саме в конкретному кольорі або поєднанні кольорів.

Срок реєстрації ТМ

Стандартна реєстрація торговельної марки на сьогоднішній день, як правило, займає 12 місяців з моменту подачі Заявки. Рішення про реєстрацію торговельної марки отримується протягом року. Стандартна реєстрація торговельного знаку -  є найдешевшою і складає від 1000 грн. (офіційний платіж) і 500 грн. -  послуги патентного повіреного.

Реєстрація торговельної марки за 6-8 місяців  – таке прискорення, як правило, замовляють, якщо було подано заявку на реєстрацію ТМ по стандартній процедурі, але плани змінилися і необхідно прискорити кваліфікаційну експертизу після 6 місяців з моменту подачі заявки на реєстрацію торговельної марки. Таким чином, Свідоцтво про реєстрацію торговельної марки можна отримати протягом 6-8 місяців.

Прискорена реєстрація торговельної марки в Україні становить 4,5 місяці. Юридична компанія KODEX  - єдина компанія в Україні, у якої реєстрація товарних знаків є найшвидшою . Прискорена реєстрація торговельної марки дозволяє швидко отримувати домени UA , які потребують наявності Свідоцтва про реєстрацію торговельної марки. Така реєстрація торговельної марки не дешева, але ті, хто її замовляють, платять за швидкість та гарантовану якість.

Класи МКТП

КЛАСИ МКТП - Міжнародна класифікація товарів та послуг. Оберіть товари та/або послуги, для яких реєструється торговельна марка. Обов’язковою умовою реєстрації торговельної марки є складання переліку товарів та/або послуг, для якого реєструється позначення. Цим переліком визначається обсяг прав, який може бути надано Вашій ТМ. На сьогоднішній день існує вже 10-та редакція МКТП (Міжнародної класифікації товарів і послуг). Дана класифікація, як і класифікація КВЕД передбачає чітке визначення напрямків ведення господарської діяльності. Фактично це допомагає Вам визначити сферу діяльності, для якої Ви реєструєте торговельну марку (знак для товарів і послуг). Більш того кількість обраних класів МКТП прямо впливає на вартість реєстрації торговельної марки.

Всього в класифікаторі МКТП 45 класів. З 1 по 34 класи - це товари, з 35 по 45 класи - це послуги. Кожен з класів для зручності користувачів класифікований за певними родовими ознаками. Ознайомитися з повним переліком класів Ви можете за посиланням. У випадку, якщо у Вас виникли труднощі з вибором класів МКТП, звертайтеся до фахівців нашої компанії. Вони завжди безкоштовно нададуть Вам вичерпні відповіді на всі питання.

Етапи реєстрації ТМ

1. Підготовчий етап: підбір класів МКТП (міжнародної класифікації товарів і послуг), вибір терміну реєстрації, узгодження форми ТМ (колір, логотип, слово і т.д.), попередня перевірка ТМ (необхідно переконатися, що в даному класі МКТП немає подібного бренду, зареєстрованого раніше).

2. Подача необхідних матеріалів: збір заявочних матеріалів, оплата державного збору, подача заявки на реєстрацію ТМ.

3. Отримання прав на ТМ: отримання рішення про реєстрацію ТМ, оплата держмита та збору за публікацію, публікація в офіційному бюлетені, отримання свідоцтва на ТМ. У разі необхідності, оскарження рішення про відмову реєстрації ТМ. Як Ви бачите, алгоритм реєстрації товарного знака досить складний. На всіх етапах вимагає професійних знань і навичок, досвіду роботи з держслужбами та стійкою нервовою системою. Саме тому, ми пропонуємо свою допомогу в цьому питанні за дуже демократичними цінами.

Для чого потрібно реєструвати торгову марку

Навіщо проводити реєстрацію торгової марки?

Реєстрація торгової марки дає виключне право використання торгового знака / логотипу / назви вашої компанії. Зараз це невід‘ємна складова успіху сучасного підприємця: підвищення комерційної цінності товарів і послуг, формування ділової репутації та захист від недобросовісних конкурентів.

Якщо ви вирішите зареєструвати торгову марку в Києві самостійно, розібратися, як реєструвати торговельну марку в Києві, Україні або за міжнародною системою, будьте готові до тривалого, клопітно і далеко не завжди успішному процесу отримання прав на ваш товарний знак. Компанія KODEX завжди рада надати вам професійну допомогу та консультативну підтримку.

Алгоритм реєстрації торгової марки (ТМ) в Україні

1. Підготовчий етап:
  • Вибір класів МКТП (міжнародної класифікації товарів і послуг).
  • Вибір терміну реєстрації.
  • Узгодження форми ТМ (колір, логотип, слово і т.д.
  • Попередня перевірка ТМ (необхідно переконатися, що в даному класі МКТП немає подібного бренду, зареєстрованого раніше).

2. Подача необхідних матеріалів:
  • Збір заявочних матеріалів.
  • Оплата державного збору.
  • Подача заявки на реєстрацію ТМ.

3. Отримання прав на ТМ:

  • Отримання рішення про реєстрацію ТМ.
  • Оплата держмита та збору за публікацію.
  • Публікація в офіційному бюлетені.
  • Отримання свідоцтва на ТМ.
  • У разі необхідності, оскарження рішення про відмову реєстрації ТМ.

Для чого потрібна попередня перевірка ТМ?

Послуга проведення попереднього пошуку торгової марки (знака для товарів і послуг) на тотожність і схожість проводиться з метою перевірки оригінальності Вашого позначення (торгової марки).

Дуже часто клієнти вважають свою ТМ унікальною та оригінальною і відмовляються проводити попередню перевірку . Такі дії іноді призводять до відмови Відомства у реєстрації у зв‘язку з наявністю схожого зареєстрованого позначення (торгової марки). У цьому випадку, все одно доводиться здійснювати перевірку, а потім знову подавати заявку на реєстрацію. Все це тягне за собою додаткові витрати. Потрібно враховувати і той факт, що реєстрація ТМ за звичайною процедурою займає близько року. Якщо існує схожа або тотожна до вашої торгова марка, то відмову в реєстрації ви отримаєте в кінці вищезгаданого терміну. За цей час Ви встигнете вкласти гроші в рекламну компанію, вивіски та ін.



ЗАПИС НА ЗУСТРІЧ В ОДИН КЛІК

КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ