+38 (044) 227 09 93
+38 (044) 234 52 42
+38 (063) 526 00 05
+38 (066) 476 00 05
+38 (096) 921 00 05
[email protected]

Ми зв'яжемося з вами протягом 2х хвилин

Реєстрація ТОВ

ОРГАНІЗАЦІЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ (БІЗНЕСУ) – ДУЖЕ ВІДПОВІДАЛЬНИЙ МОМЕНТ. ЯКЩО ВИ ВИРІШИЛИ ПОЧАТИ З РЕЄСТРАЦІЇ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ, А САМЕ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, КОМПАНІЯ KODEX ПРОПОНУЄ ЗЕКОНОМИТИ ВАШ ЧАС, ВЗЯВШИ НА СЕБЕ УСІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ З ПІДГОТОВКИ ТА РЕЄСТРАЦІЇ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ.

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ: (044) 227-09-93

КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ

Необхідні документи

 • копії паспортів та ідентифікаційних номерів засновників (якщо засновниками виступають фізичні особи);
 • копія паспорту та ідентифікаційний номер директора (якщо призначається не з числа засновників);
 • оригінали засновницьких документів (якщо засновником виступає юридична особа);

Вартість

Вартість реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю залежить від обраного пакету послуг.

Послуга включає в себе

 •  консультації в необхідному Вам обсязі;
 • податкова консультація;
 • підбір КВЕДів;
 • перевірка найменування;
 • підготовка повного пакету документів;
 • подача пакету документів на реєстрацію та отримання Виписки;
 • отримання печатки компанії;
 • отримання статусу платника ПДВ або Єдиного податку;
 • надання юридичної адреси.

Як зареєструвати компанію

Додаткова інформація

Популярні питання пов’язані з реєстрацією товариства з обмеженою відповідальністю

Я бачив об’яву в метро, що реєстрацію ТОВ здійснюють за 799 грн. Чому у Вас дорожче?
Зверніть увагу, що існують компанії, які займаються так званою «масовою» реєстрацією. Усі документи при цьому є типовими і не враховують побажань замовників. Ми, в свою чергу, пропонуємо індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта. Ми якісно, з урахуванням Ваших побажань, підготуємо кожний необхідний документ для проведення реєстраційних дій. При виборі юридичної компанії радимо також звертати увагу на пакет послуг, який входить у вартість, наявність додаткових платежів та ін. Якщо бажаєте отримати якість, потрібно платити за якість.

Як самостійно зареєструвати ТОВ?
Для проведення державної реєстрації юридичної особи (Товариства з обмеженою реєстрацією) Вам необхідно особисто подати державному реєстратору такі документи: заповнену реєстраційну картку на проведення державної реєстрації юридичної особи (форма №1); примірник оригіналу або нотаріально посвідчену копію рішення засновників або уповноваженого ними органу про створення юридичної особи у випадках, передбачених законом; два примірники установчих документів; документ, що засвідчує внесення реєстраційного збору за проведення державної реєстрації юридичної особи.
Але варто пам’ятати, що самодіяльність у питаннях, які пов’язані з бізнесом може в майбутньому зіграти поганий жарт.

Чи необхідно реєструвати торговельну марку для товариства з обмеженою відповідальністю?
Реєстрація торговельної марки – це необхідний захід для кожної юридичної особи, в тому числі і для Товариства з обмеженою відповідальністю. Пам’ятайте, незареєстроване як торговельна марка позначення, може стати власністю інших суб’єктів господарювання.

Попередні питання засновникам ТОВ

1) Найменування Вашого товариства з обмеженою відповідальністю?
2) Місцезнаходження Вашого товариства з обмеженою відповідальністю?
3) Кількість засновників Вашого товариства з обмеженою відповідальністю?
4) Яким чином Ви плануєте сформувати статутний капітал (грошима або майном)?
5) Якщо Ви плануєте сформувати статутний капітал грошима, то в якій сумі, якщо майном то який перелік майна?
6) Як Ви плануєте розподілити частки у статутному капіталі серед засновників (процент кожного із засновників)?
7) Якими видами господарської діяльності плануєте займатись?
8) Керівництво ТОВ – одноособове (Директор) або колегіальне (Генеральний директор, заступник і т.д.). Кого призначати керівником товариства з обмеженою відповідальністю?

Якщо у Вас не готові відповіді на дані запитання - підготуйте їх. Після замовлення послуги, спеціалісти KODEX нададуть опитувальник. Отримавши заповнивнений опитувальник, юристи зможуть підготувати реєстраційний пакет документів.

Бонуси при реєстрації

 • Інформаційні матеріали для повноцінної господарської діяльності Вашої компанії;
 • Форми первинних корпоративних документів (Протоколи, накази, Інструкції);
 • Знижка 1000 грн. на абонентське юридичне обслуговування;
 • Знижка -50% на реєстрацію Торгової марки.

Як самостійно зареєструвати ТОВ

Процедура реєстрації Товариства з обмеженою відповідальністю однакова для всіх регіонів. Відмінними є такі територіальні одиниці як: м Київ, Київська область, Івано - Франківська область, м Калуш завдяки запровадженій програмою Міністерства Юстиції України "Екстериторіальність". Порядок реєстрації ТОВ у 2015 році практично не відрізняється від реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю в 2014 році. На даний момент є кілька способів почати свою справу, за допомогою юридичної особи. Можна придбати раніше відкрите ТОВ або відкрити нове ТОВ.

Підготувати документи для реєстрації нової фірми можна як самостійно, так і за допомогою юристів KODEX.

Не всім підходить можливість замовити реєстрацію підприємства "під ключ". У зв‘язку з цим, пропонуємо ознайомитися з покроковою інструкцією по самостійної реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ): У першу чергу потрібно визначитися з назвою юридичної особи. Назва фірми потрібно перевірити в Державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (ЄДРПОУ). Якщо такої назви немає, наступним етапом слід підібрати юридичну адресу. Зверніть увагу, що для реєстрація ТОВ в Броварах або ТОВ у Києві необхідно підібрати відповідний юридичну адресу в рамках цих територіальних одиниць. При відсутності такої юридичної адреси, його можна взяти в оренду у відповідних компаній. Також слід заздалегідь підготувати деякі документи для реєстрації юр. особи. Залежно від того, хто виступає засновником (фізичні особи або юридичні особи) це мають бути: паспортні дані та ІПН засновників, статутні документи засновників, паспортні дані та ІПН директора, статутні документи (Статут нового підприємства), протокол установчих зборів та реєстр до нього , відповідна форма реєстраційної картки. Не варто забувати про КВЕД - класифікаторі видів економічної діяльності. Він знадобитися при підготовці Статуту і заповненні реєстраційної картки. Окремо подаються документи в Податкову службу. Для цього потрібно підібрати підходящу групу оподаткування. З‘ясуйте наскільки необхідно ПДВ Вашої компанії. Перед тим як почати самостійно реєструвати ТОВ, слід ознайомитися з формами оподаткування, які міститися в Податковому Кодексі України. Для максимально швидкої реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю в Києві, Київській області, Одесі, Харкові, Запоріжжі зверніться до юристів KODEX. Наші фахівці допоможуть максимально швидко і якісно підготувати весь пакет документів, підібрати необхідну групу оподаткування, надавши всі супутні консультації.

Безкоштовна юридична консультація про порядок реєстрації ТОВ: (044) 227 09 93.


ЗАПИС НА ЗУСТРІЧ В ОДИН КЛІК

КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ