+38 (044) 227 09 93
+38 (044) 234 52 42
+38 (063) 526 00 05
+38 (066) 476 00 05
+38 (096) 921 00 05
[email protected]

Ми зв'яжемося з вами протягом 2х хвилин

Супровід укладення договорів

КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ПОРЯДКУ УКЛАДЕННЯ, ЗМІНИ ТА РОЗІРВАННЯ ДОГОВОРІВ. РОЗРОБКА ДОГОВОРІВ ЗА ВАШИМИ ПОБАЖАННЯМИ. ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРІВ.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ

Необіхдна інформація

 • Особистий консультант протягом усієї процедури розробки договору;
 • Попередній аналіз господарських  відносин сторін, Ваших особистих побажань та стратегічних планів:
 • Розробка договору, погодження результатів, внесення правок та коригувань.

Вартість

Вартість робіт залежить від складності та обє‘му послуг.

Послуга включає в себе

Послуга включає в себе проведення попереднього аналізу господарських відносин замовника та контрагента, поточні консультації та розробку договору з урахуванням всіх побажань замовника. Погодження остаточного варіанту договору включає в себе обговорення необхідності внесення виправлень та уточнень і безпосереднє доопрацювання остаточного варіанту.

4 помилки при уладенні договорів

Додаткова інформація

Юридичний аналіз договорів (перевірка)

 • Особистий консультант протягом усієї процедури розробки договору;
 • Попередній аналіз господарських  відносин сторін, Ваших особистих побажань та стратегічних планів;
 • Детальний аналіз тексту договору на предмет відповідності чинному законодавству України та Вашим особистим інтересам;
 • Внесення змін та зауважень в договір.

Переклад договору на англійську мову (міжнародні договори)

В більшості випадків коли українські компанії мають відносини з іноземними контрагентами, другою мовою договорів є англійська. Ми пропонуємо Вам переклад договорів як окрему послугу (в разі наявності Вашого варіанту договору) або розробку нового міжнародного договору.

Аналіз міжнародних договорів

Поширеним явищем у міжнародних відносинах є ситуації ,коли іноземні постачальники пропонують свої форми договорів. Зверніть увагу, що такі договори потребують обов‘язкової перевірки. Адже у більшості випадків, такі угоди передбачають безпеку виключно іноземної сторони і аж ніяк не Вашої. Проведення аналізу договору надасть Вам можливість виявити слабкі сторони угоди та внести корективи задовго до того, як ці слабкі сторони будуть використані Вашими контрагентами.

Супроводження укладення договорів

Наша компанія має багатий досвід із підготовки та супроводу укладення різногалузевих договорів (як то договори купівлі-продажу, оренди, франшизи, ліцензійні договори, договори постачання, посередництва та ін.). Кожен окремий випадок укладання таких договорів потребує присутності спеціалістів, які зможуть вчасно вказати на помилки або порушення при укладенні угод.

Компанія KODEX пропонує повний комплекс послуг із супроводження укладення всіх видів договорів, зокрема таких видів господарських договорів:
 • договір оренди приміщення;
 • договір підряду;
 • договір про надання послуг;
 • договір субпідряду;
 • договір купівлі-продажу;
 • договір поставки;
 • договір перевезення;
 • договір оренди майна та ін.


Популярні питання

На що мені треба звернути особливу увагу при укладенні договорів?
Хочемо зазначити, що наразі не існує певного алгоритму при дотриманні якого можна захистити свої інтереси при укладенні різних типів договорів. Ми можемо лише підказати, що завжди треба звертати увагу на наявність всіх істотних умов, таких як: ціна, строк, предмет, а також інші важливі аспекти (відповідальність сторін, порядок прийняття робіт, умови припинення зобов’язань, умови припинення договору та ін.). В кожному випадку є свої особливості, а тому радимо звернутись до спеціалістів.

У Вас на сайті вказано вартість послуги 1500 грн. Це вартість за будь-який тип договору?
На сайті вказано мінімальну ціну за підготовку договору з мінімальними витратами часу. Остаточна вартість кожного конкретного договору визначається після попереднього аналізу Вашого конкретного замовлення.

А якщо мені потрібно внести зміни у вже існуючий договір, Ви цим займаєтесь?

Так, звичайно, ми проаналізуємо Ваш договір, вкажемо на його недоліки та запропонуємо Вам варіанти внесення змін з метою ліквідації прогалин, допущених при укладенні договору.


ЗАПИС НА ЗУСТРІЧ В ОДИН КЛІК

КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ