+38 (044) 227 09 93
+38 (044) 234 52 42
+38 (063) 526 00 05
+38 (066) 476 00 05
+38 (096) 921 00 05
[email protected]

Ми зв'яжемося з вами протягом 2х хвилин

Супровід виконавчого провадження

СУПРОВІД ВИКОНАННЯ РІШЕННЯ СУДУ.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ

Необхідні документи

  • Виконавчий документ (виконавчий лист, наказ господарського суду);
  • Рішення суду (в разі, якщо відсутній виконавчий документ);
  • Довіреність (нотаріальна - для фізичних осіб; завірена належним чином печаткою та підписом керівника - для юридичних осіб). Для підготовки Скарги на дії державного виконавця наявність довіреності не є обов‘язковою.

Вартість послуг

Вартість послуг залежить від обсягу наданих послуг.

Послуга включає в себе

  • підготовка та подання заяви про відкриття виконавчого провадження;
  • супровід процедури виконання рішення суду (підготовка і подача необхідних процесуальних документів: заяв, клопотань тощо)
  • контроль за діями державного виконавця;
  • оскарження дій державного виконавця у разі необхідності;

3 міфи про виконавче провадження

Додаткова інформація:

Важливо знати

Сторонами у виконавчому провадженні є стягувач та боржник. Зазвичай, зацікавленість у швидкому виконанні рішення суду має стягувач. Але, на нашу думку, багатьом боржникам теж варто звернути увагу на процедуру виконавчого провадження, адже якщо забезпечити якомога довше виконання рішення суду, можна виграти найголовніше – час. Ми цінуємо час наших клієнтів. 
Компанія KODEX має успішний досвід представництва інтересів як стягувача, так і боржника на стадії виконавчого провадження.

Представництво інтересів стягувача у Державній виконавчій службі:

Якщо Ви виграли судову справу, то найкращим варіантом дій буде не намагатися самостійно починати процедуру звернення до державної виконавчої служби. Саме на цьому етапі завдяки правильному юридичному підходу можна закласти фундамент швидкого, спокійного та безперешкодного виконання рішення суду на Вашу користь. 

Саме тому, ми пропонуємо після отримання виконавчого документа в суді (судовий наказ, виконавчий лист) звернутися за кваліфікованим представництвом інтересів до спеціалістів нашої компанії. 

Особливістю нашої компанії є те, що ми маємо багатий досвід позитивного вирішення проблемних питань, які виникають під час примусового виконання рішення суду, в тому числі і прискорення процедури примусового виконання рішення суду.
Вартість цієї послуги є договірною та зазвичай залежить від того наскільки швидко Ви бажаєте отримати належне Вам відповідно до рішення суду.

Представництво інтересів боржника у Державній виконавчій службі

Ця послуга є особливо необхідною в наступних випадках:
 - якщо Ви програли судовий процес; 
- державний виконавець наклав арешт на банківські рахунки;
- кредитори намагаються звернути стягнення на грошові кошти;
- банк звернув стягнення на майно (квартира, автомобіль, дачний будинок); 
-суд ухвалив рішення про примусове виселення Вас з житла, офісу або про примусове вселення та ін. 
Дуже важливо, щоб Ви звернулися до нас якомога раніше за для того, щоб встигнути визначитися із правильною стратегією юридичних дій, спрямованих на затягування або, в деяких випадках, навіть блокування виконавчих дій. 
Вартість такої послуги є договірною.

Допомога у вирішенні окремих проблемних питань, які виникають під час виконавчого провадження

Дуже часто виникають проблеми під час виконання рішення суду або вже після його завершення. Наприклад, необхідність зняття арешту з рахунків або майна, проведення оцінки арештованого майна, проведення реалізації майна. Зазначений перелік проблемних питань не є вичерпним, тому звертайтеся до нас за будь-яких умов.

Звертаємо Вашу увагу на те, що юридична компанія KODEX впевнено захистить Ваші інтереси у будь-якому відділі  ДВС України в м. Києві  (ВДВС Шевченківського, Голосіївського, Печерського, Солом’янського, Дарницького, Подільського, Дніпровського, Деснянського, Святошинського РУЮ в м. Києві), Київської області, а також при примусовому виконанні рішень, здійснення виконавчого провадження по яких відноситься до компетенції Департамента Державної Виконавчої Служби.


ЗАПИС НА ЗУСТРІЧ В ОДИН КЛІК

КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ