+38 (044) 227 09 93
+38 (044) 234 52 42
+38 (063) 526 00 05
+38 (066) 476 00 05
+38 (096) 921 00 05
[email protected]

Ми зв'яжемося з вами протягом 2х хвилин

Юридичний аутсорс для малого бізнесу

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ З ЮРИДИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ МАЛОГО БІЗНЕСУ. ВИ ОТРИМУЄТЕ ПОВНУ ПІДТРИМКУ ВАШОГО БІЗНЕСУ ВІД ТОПОВИХ ЮРИСТІВ УКРАЇНИ ЗА ДОСТУПНУ І ВИПРАВДАНУ ВАРТІСТЬ.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ

ЧОМУ KODEX

Один з пріоритетних напрямків діяльності KODEX – це абонентське юридичне обслуговування бізнесу (юридичний аутсорс).

Ми завжди дивимося в майбутнє – тому розробили доступну пропозицію для малого бізнесу. По-перше, ми віримо, що малий бізнес сьогодні – це найбільший гігант у своїй галузі завтра. По-друге, ми глибоко впевнені, що майбутнє бізнесу залежить від команди, яка забезпечує його роботу. Ми надамо Вам кращих юристів і Вам не доведеться користуватися послугами «студентів» і набивати шишки там, де вам це зовсім не потрібно.

Тільки уявіть – будуючи свою імперію, ви зможете відразу бути впевненим, що юридична сторона бізнесу в ідеальному стані і під постійним контролем топових фахівців.

Немає ніякої необхідності наймати штатного юриста на етапі побудови бізнесу. Наймаючи штатного юриста, вам буде складно оцінити його компетенцію. За цю ж суму, куди вигідніше замовити юридичний аутсорс. Таким чином, у вас з‘явиться не тільки особистий юрист, але і 20 інших наших юристів і адвокатів з абсолютно різними компетенціями, на випадок, якщо це знадобитися для вирішення ваших питань. І це все входить до щомісячного платежу – від 500 $.

Послуги:

  • Усні та письмові консультації з усіх юридичних питань (податки, фінанси, ЗЕД, митниця, кадри, партнерство, інвестиції та інше);
  • Складання та юридичний аналіз договорів (господарських, цивільних, трудових, NDA, NCA і т.д.);
  • Підготовка поточних робочих документів – листів, запитів, заяв, претензій, відповідей та ін.;
  • Реєстраційні дії (внесення змін до статуту, зміна адреси компанії, зміна директора, зміна КВЕД і тд.);
  • Ведення комунікацій (заяви, листи, клопотання) до органів ДПС, статистики, правоохоронні, контролюючі, дозвільні та інші державні органи та організації;
  • Сейфовий договір з адвокатом для екстреного виїзду на випадок перевірок контролюючими або правоохоронними органами. Без такого договору адвоката не допустять представляти Ваші інтереси під час обшуків та перевірок.

Успішні кейси:

  • Більше 60 компаній на постійному абонентському обслуговуванні.
  • Супровід угоди купівлі невеликої IT компанії – нашого абонентського клієнта, американським IT гігантом.
  • У нашому портфелі торгові, аграрні та виробничі компанії, представники сфери послуг, IT, інвестицій, будівництва та ін.


ЗАПИС НА ЗУСТРІЧ В ОДИН КЛІК

КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ